ПОДІЇ

Тарас Поздній: «Я не можу не ходити  в гори»

14 травня українська експедиція в складі Тараса Позднія, Романа Городечного та Дмитра Семеренка піднялася на Еверест. Найприємніше те, що серед них був білоцерківець! Тарас Поздній вже повернувся у наше рідне місто, отримав відзнаку міського голови та погодився розповісти газеті «Тиждень», що відчуває людина на найвищій вершині світу, скільки слід витратити часу та грошей та чому без сала в походи не ходить!

Горизонтальні вкладки

ЧОМУ МЕР БОЇТЬСЯ ЛЮДЕЙ?

Якщо вам не подобається рішення міської влади, будьте готові до того, що опинитеся у відділку поліції.

Горизонтальні вкладки

КИТАЙСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА ПІДПРИЄМСТВА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ГРУПИ UFUTURE У БІЛІЙ ЦЕРКВІ

17 червня із неофіційним візитом Білу Церкву відвідала поважна делегація – посол Китаю в Україні пан Ду Вей і торговельний представник Китаю в Україні пан Лю Дзюнь, а також дипломати посольства та торговельного представництва.

Горизонтальні вкладки

Журналіст газети «Тиждень» стала лауреатом премії «Браво»

20 червня у театрі ім. Саксаганського було визначено кращих у 84-му театральному сезоні. Нам дуже приємно констатувати той факт, що переможцем у номінації «Краща рецензія року» стала Лада Завіруха, журналіст суспільно-політичного видання «Тиждень. Біла Церква».

Горизонтальні вкладки

УЧАСНИКИ КРУГЛОГО СТОЛУ ЗАЯВИЛИ ПРО БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ МІСЬКОЇ ВЛАДИ

Реформи у місті відверто гальмують, а усе, що робиться, – лише показове. Не можна закрити плиткою усі економічні та соціальні питання – саме така основна думка учасників круглого столу, який відбувся 13 червня у медіа-центрі ТРК «Крокус».

Горизонтальні вкладки

Вперше у театрі – «Потрібен брехун»

У театрі Саксаганського подвійна прем’єра – вперше на сцені вистава Дімітріса Псафаса «Потрібен брехун», яка є першою режисерською роботою Дениса Фридинського, заступника директора з творчих питань і головного балетмейстера театру.

Горизонтальні вкладки

А владі все «по цимбалах»

Міська влада Білої Церкви вирішила ліквідувати дві музичні школи – другу та третю. Батьки учнів та педагоги, обурені таким рішенням, прийшли до сесійної зали міськради, щоб з’ясувати: чому закривають школи. Влада запевнила, що на базі ліквідованих закладів відкриють нову школу мистецтв. Проте громада не вірить обіцянкам та вимагає не ухвалювати таке рішення.

Горизонтальні вкладки

Лідія Пащук: «Зроблено в Білій Церкві для всієї України»

17 травня проект фонду Василя Хмельницького K.Fund «Школа малого і середнього підприємництва» відзначив перший солідний ювілей – два роки від дня заснування.

Горизонтальні вкладки

ВПЕРШЕ МІЖНАРОДНИЙ КІНОФЕСТ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ!

20 травня наше місто отримало безпрецедентну можливість долучитися до IV Міжнародного інтернет-кінофестивалю Independent Star. У приміщенні телеканалу «Крокус» – інформаційного партнера фестивалю – відбувся офлайн-показ фінальних робіт.

Горизонтальні вкладки

У Білій Церкві на воді загинула людина

Аномально спекотний початок травня змушує білоцерківців шукати порятунку біля води, проте офіційно купальний сезон не розпочався. Це відбудеться лише 1 червня.

Горизонтальні вкладки