ПОДІЇ

«Економічне диво» в Білій Церкві

31 жовтня у Білій Церкві за ініціативи політичної партії «Народний рух України» відбулася презентація та обговорення програми активної економічної політики стрімкого розвитку України під назвою «Економічне диво».​

Горизонтальні вкладки

На Білоцерківщині зустріли військовослужбовців ЗС України

3 листопада  на залізничному вокзалі міста Біла Церква сотні людей з прапорами, вишитими рушниками  та квітами зустрічали військовослужбовців 1129 Білоцерківського окремого  зенітно-ракетного полку. Сльози радості та емоції переповнювали  і тих, хто повернувся з фронту, і тих, хто чекав на них. 

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Цифра» дозволить податківцям працювати ефективніше»

30 жовтня начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв провів брифінг для білоцерківських ЗМІ.

Горизонтальні вкладки

Вшановуючи ветеранів-податківців

30 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України.

Горизонтальні вкладки

«Цинізм, порушення чинного законодавства і зневага до колективу…»

Саме так охарактеризував те, що відбувалося 24 жовтня, на підсумковому засіданні комісії з проведення повторного конкурсного добору на посаду генерального директора КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського» один із членів комісії, депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко.

Горизонтальні вкладки

Податки у повному обсязі – розвиток регіону

23 жовтня у приміщенні Білоцерківської РДА відбулася спільна нарада з органами місцевого самоврядування щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, та організації роботи з наповнення місцевих бюджетів на території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДФС України в Київській області.

Горизонтальні вкладки

Михайло Яременко став заслуженим вчителем України

3 жовтня Президент України указом №300/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» нагородив державною нагородою «Заслужений вчитель України»директора Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Яременка Михайла Григоровича.

Горизонтальні вкладки

Собачі справи

Усі документи для будівництва притулку для бродячих собак наразі готові. Виконані топографо-геодезичні роботи, інженерно-геологічні вишукування, а також проектно-кошторисні роботи та експертиза. Загалом на підготовку витрачено півмільйона гривень. Проте міський голова наразі заявив, що притулок будувати не будуть – немає грошей, та і проект, розрахований лише на 150 собак, не вартий буде витрачених близько 40 млн гривень. Отже, цілком логічним є запитання, навіщо було витрачатися підготовку, якщо розробили проект, який все одно не збираються втілювати в життя? Невже півмільйона бюджетних коштів викинуті на вітер?

Горизонтальні вкладки

Саксаганці вимушені вдатися до голодування. Знову…

Хитрі та лукаві політичні ігри навколо театру ім. Саксаганського тривають. 17 жовтня не визнаний колективом в.о. директора Богдан Пущак провів перші загальні збори колективу. І як би не хотіли останнім часом деякі «культурні» діячі переконати нас у зворотному – саме ці збори ще раз підтвердили, що переважна більшість колективу не бачить у ролі свого керівника Богдана Пущака та підтримує В’ячеслава Ускова. У результаті у відчайдушній спробі довести, що дії керівництва Київської обласної ради спрямовані на руйнування театру, частина колективу в черговий раз оголосила безстрокове голодування, проте на сьогодні театр продовжує працювати у звичному режимі.

Горизонтальні вкладки

Полюби себе – скажи раку «ні»!

17 жовтня у Білій Церкві втретє відбулася хода білоцерківських жінок проти раку молочної залози. Організатором заходу стала Білоцерківська громадська організація «Вікторія», до складу якої входять жінки, які зіткнулися з цією недугою. Традиційно допоміг у проведенні заходу Благодійний фонд Костянтина Єфименка. Приємно, що до третьої ходи долучилися студентська молодь, кадети, місцеві депутати, керівництво Білоцерківського району, представники місцевої влади, священики УПЦ КП.

Горизонтальні вкладки