ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Нові стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України оновило стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Горизонтальні вкладки

Нові умови призначення субсидій

Громадянам, які були звільнені з роботи в період обмежувальних заходів, буде призначена житлова субсидія. Таке рішення прийнято 25 березня на засіданні Кабінету Міністрів України.

Горизонтальні вкладки

Більш жорсткий карантин від Кабінету Міністрів

І це, на жаль, не першоквітневий жарт… На засіданні 1 квітня уряд за ініціативи нового міністра охорони здоров’я Максима Степанова вирішив посилити карантинні заходи на час спалаху COVID-19 в Україні. Нові обмеження діятимуть щонайменше до 24 квітня 2020 року, інформує прес-служба Кабінету Міністрів.

Горизонтальні вкладки

Особливості вступу до закладів профтехосвіти у 2020 році

Для випускників 9-х і 11-х класів та дорослих, які цікавляться профосвітою, МОН підготувало серію інфографік щодо вступу до профтеху.

Горизонтальні вкладки

ЗНО, атестація та тривалість навчального року-2020

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки України розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. 26 березня про це повідомила т. в. о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

Горизонтальні вкладки

Визначено умови, за яких торговельним ринкам дозволено працювати

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, визначено умови, за яких торговельним ринкам дозволено працювати під час поширення коронавірусної інфекції.

Горизонтальні вкладки

Долаємо лихо разом!

26 березня народний депутат України Микола Бабенко привіз у місто десятки тисяч медичних масок для працівників критичної інфраструктури. Передав особисто – лікарям в амбулаторії загальної практики сімейної медицини, медикам відділення невідкладної медичної допомоги та «екстренки», працівникам поліції, пошти, а також людям похилого віку, які сьогодні є категорією ризику, а тому найбільше потребують захисту.

Горизонтальні вкладки

Рятувальники Білоцерківського РВ закликають громадян схаменутися!

Палії сухої трави навесні наражають на небезпеку сусідів та їхні помешкання, прирікають на загибель рослини та тварин, знижують родючість ґрунтів і, врешті-решт, можуть довести справу до великої пожежі в лісі, згасити яку дуже непросто.

Горизонтальні вкладки

Куди подзвонити, якщо потребуєте допомоги

Під час пленарного засідання позачергової 93-ї сесії міської ради депутати збільшили асигнування програми «Турбота» на майже 300 тис. грн для закупівлі продуктів харчування малозабезпеченим громадянам міста, одиноким людям похилого віку.

Горизонтальні вкладки