ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

На спорт «не треба»?

На позачерговій 100 сесії до депутатського корпусу та міського голови Геннадія Дикого звернувся головний директор та тренер ФК «Біла Церква» Вадим Мандрієвський з проханням фінансово допомогти вийти ФК «Біла Церква» на професійний рівень гри.

Горизонтальні вкладки

«Оцю наклєйку собі на спину, будь ласка, повісьте», або Як звітував міський голова

«Виключіть, будь ласка, мікрофон…», «Не порушуйте регламент…», – саме так реагував мер Геннадій Дикий, уникаючи відповіді на гострі запитання депутатів. Адже під час пленарного засідання 100-ї сесії міської ради нарешті був озвучений звіт міського голови про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 2019 рік.

Горизонтальні вкладки

Родинний бізнес vs екологія міста

Здавалося б щоденне вивезення побутового сміття – це якраз про екологічну безпеку нашого міста. Але чомусь у Білій Церкві на практиці відбувається навпаки. Містяни постійно скаржаться на переповнені сміттєві контейнери, купи негабаритного сміття біля них, на формальний підхід до збору роздільного непотребу та на постійно брудні баки та контейнерні майданчики. Зрозуміло, що все це спричиняє розмноження як бактерій, так і гризунів. 

Горизонтальні вкладки

Ольга Євчук: «У місто ніколи не прийдуть інвестиції, якщо тут буде процвітати анархія»

У Білій Церкві працює чимало підприємців і міська влада декларує всіляку підтримку розвитку їхньої справи. Проте чи відчувають таку допомогу на практиці бізнесмени, з якими труднощами доводиться стикатися звичайним громадянам, оббиваючи чиновницькі пороги, та що можна було б змінити на краще на рівні міста, розмовляємо з юристом, засновницею юридичного бюро «Права Справа», віцепрезидентом Бізнес-клубу прогресивних підприємців «Інлідер» Ольгою Євчук. 

Горизонтальні вкладки

Зарічанська історія однієї сім’ї

У минулому номері газети «Тиждень» був розміщений матеріал «Заріччя: терен козацький», у якому йшлося про історію найдавнішого передмістя Білої Церкви, яке тісно пов’язане із славним козацьким минулим.

Цього разу ми розповімо про історію однієї сім’ї, що має глибоке зарічанське, козацьке коріння Заскальних і Панченків.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківська «екстренка» продовжує боротьбу

Впродовж останніх місяців працівники екстреної служби намагаються довести – працювати в умовах штучного скорочення бригад, відсутності доплат за роботу з хворими на COVID-19, та й взагалі адекватної заробітної плати, нестачі засобів індивідуального захисту та елементарних ліків – це справжній злочин проти медиків та їхніх пацієнтів.

Як і в останні роки, на піку боротьби разом із працівниками «екстренки» був Микола Бабенко. «Тиждень» попросив народного депутата розповісти про чергове протистояння «влада – медична громада», його причини та наслідки.

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Стратегія нинішньої влади «плитка понад усе» не вирішить проблем громади»

23 липня на Замковій горі відбулася зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з білоцерківцями. Під час заходу він розповів про формування місцевої команди партії, її завдання, про головну фішку передвиборчої кампанії та представив кандидата на посаду Білоцерківської ОТГ. Ним став голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Горизонтальні вкладки

Без ЦНАПу та грошей і з черговими витратами?

На сьогодні «Тиждень» присвятив не один матеріал розповіді про те, як було придбано нове приміщення під ЦНАП, чи доречною була така покупка та виправданою сума витрат. Тепер ми вирішили порівняти білоцерківський досвід із столичним, а також нагадати, що міській владі можна було зупинитися на альтернативній пропозиції, якби насправді йшлося про щиру турботу про містян.

Горизонтальні вкладки

Леонід Носов: «Я буду дуже щасливий, якщо нам хоча б відремонтують туалети»

Кількість нових хворих на коронавірус в Україні не зменшується. Водночас Держстат оприлюднив інформацію, що за січень-квітень від коронавірусу померло 252 українця, а від пневмонії та грипу – 2358 осіб, тобто у 10 разів більше. Тож газета «Тиждень» запитала у завідувача відділення, лікаря-пульмонолога вищої кваліфікаційної категорії КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №1» Леоніда Носова про те, як він оцінює таку статистику, чи захищені медики лікарні від зараження коронавірусом та чого потребує відділення для повноцінного надання не лише медичних послуг, а й необхідного сервісу пацієнтам. 

Горизонтальні вкладки