ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Ринок газу для населення: як це працює?

Продовжуємо відповідати на запитання читачів. Цього разу ви запитували про зміни, які стали актуальними після запуску ринку газу для населення, чи можна змінити постачальника газу, як це зробити і на яких умовах. Відповіді на ці та інші запитання у нашому матеріалі.

Горизонтальні вкладки

САП стримує розслідування НАБУ про причетність мера Геннадія Дикого до корупційної схеми?

Білоцерківські активісти більше не можуть миритися із замовчуванням скандальної історії купівлі будівлі під ЦНАП та розслідування НАБУ, яке триває понад два роки. Проблема має стати відомою на всеукраїнському рівні, вважають вони.

Горизонтальні вкладки

Податок без прибутку

Міська влада в умовах децентралізації отримала повноваження встановлювати розміри місцевих податків та зборів. Це стосується податку на земельну ділянку, нерухомість, транспорт, туристичного збору та єдиного податку. Апетити міської влади відразу дали про себе знати. Хоча чиновники прикриваються тим, що нібито десь щось «не допрацювали». Недоліки їхньої роботи самотужки виправляють громадяни в судах. 

Горизонтальні вкладки

Маю честь!

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, першокласники кадетського класу гімназії №2 – молоде поповнення Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – дали урочисту обіцянку на вірність служіння Вітчизні та народу України. Захід з огляду на вимоги часу відбувся на території гімназії №2, без офіційних гостей, у колі найрідніших – батьків, учителів, друзів.

Горизонтальні вкладки

«Зашквар» п’ятирічки: під пильним поглядом правоохоронців

Міського голову Геннадія Дикого та його підлеглих частенько відвідували представники правоохоронних органів у 2018-2019 роках. Обшуки в кабінеті мера, у підрозділах міської ради та навіть у приватному помешканні Геннадія Дикого ставали головними новинами на шпальтах місцевих газет та телеканалів. Що ж розслідували правоохоронці та чим закінчилися ці справи? 

Горизонтальні вкладки

Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича

Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича – Голови Білоцерківської міської громадської організації « Біла Церква – наш дім»,  депутата Білоцерківської  міської ради VII скликання.

Горизонтальні вкладки

Дати початку опалювального періоду не названо

Виконавчий комітет ухвалив рішення про початок опалювального періоду 2020-2021 років в м. Біла Церква, проте дати поки що не визначив.

Горизонтальні вкладки

Денис Богуш: «На жаль, українці не користуються своїм правом на владу під час виборів»

До чергових місцевих виборів залишилося трохи менше, ніж місяць. Сьогодні ця тема найбільш обговорювана та одночасно найменш зрозуміла з огляду на особливості нинішнього голосування. То якими ж будуть вибори у Білій Церкві, які політичні сили мають більше шансів, чи вдасться регіональним проєктам подолати 5-відсотковий прохідний бар’єр?

Про це та багато іншого «Тиждень» спілкувався з політичним експертом Денисом Богушем.

Горизонтальні вкладки

Олена Ткач: «Пенсіонери Білої Церкви освоюють ZOOM-спілкування»

Першого жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день нагадує усім верствам суспільства про обов’язок бути милосердними та піклуватися про людей, які працювали для розвитку власної держави, ростили дітей, творили та прославляли рідну країну в світі. Напередодні газета «Тиждень» поспілкувалася з Оленою Ткач, виконавчим директором Благодійного фонду Костянтина Єфименка, в рамках якого 9 рік поспіль діє проєкт «Академія пенсіонерів», про те, як люди «золотого» віку зустріли звістку про карантин та що зробили, аби не полишати спілкування.

Горизонтальні вкладки