ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Мером Диким зацікавилося агентство з питань запобігання корупції

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції Геннадій Дикий не задекларував 32 млн грн.
 

Горизонтальні вкладки

Список категорій дітей, які харчуються безкоштовно, доповнено

Ще одна категорія дітей безкоштовно харчуватиметься у закладах дошкільної і загальної середньої освіти комунальної власності Білої Церкви. Таке рішення підтримав склад виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 10 вересня.

Горизонтальні вкладки

Піар за гроші платників податків

Міська влада Білої Церкви заклала в бюджеті 500 тис. грн на 2019 рік, щоб розповісти про свою роботу містянам. Звісно, інформувати про свою роботу потрібно. І на такі цілі за 8 місяців цього року вже витратили 269 351 грн.

Горизонтальні вкладки

Сесія в порожньому залі

12 вересня відбулося засідання позачергової 76 сесії Білоцерківської міської ради, на якому депутати мали розглянути 18 питань, що напередодні заветував міський голова Геннадій Дикий. Те, що вето не вдасться подолати, було зрозуміло від початку. Вето долається двома третинами складу ради, тобто потрібно не менше 28 голосів. А на засідання прийшло лише 27 депутатів.

Горизонтальні вкладки

Чому мер шукає винних?

11 вересня у конференц-залі ТРК «Крокус» відбувся круглий стіл «Політична криза у місцевій владі: депутати незадоволені роботою мера». Вже очевидно, що нині для міського голови Білої Церкви головне –електоральний рейтинг, адже незабаром вибори. Геннадій Дикий розуміє, що звинувачення у його бік небезпідставні і спростувати їх він не може. Саме тому мер намагається нівелювати увесь негатив, перекладаючи його на депутатів.

Горизонтальні вкладки

Володимир Полочанінов викликає міського голову Геннадія Дикого на детектор брехні

Нещодавно у працівників білоцерківських ЗМІ з’явилася можливість поспілкуватися із народним депутатом України VII скликання, президентом фонду «Рух молоді» Володимиром Полочаніновим.

Горизонтальні вкладки

Білоцерківці охоче вивчають історію рідного міста

11 вересня, напередодні Дня міста, яке цьогоріч святкуємо 14 вересня, клуб «Водограй» Академії пенсіонерів провів захід, присвячений 987-річниці з дня заснування Білої Церкви.  Організувала його проведення завідуюча відділом обслуговування  центральної бібліотеки Людмила Чупак.

Горизонтальні вкладки

Нашому місту – 987 років!

14 вересня Біла Церква відзначила чергову річницю від часу заснування, адже День народження міста – це умовність, загальновідомі історичні джерела дають нам лише рік 1032-й, коли київський князь Ярослав Мудрий заклав місто на Росі Юр’їв – одне із південних форпостів, які стримували напади кочівників.

Горизонтальні вкладки

– 5: мер втрачає рейтинг

Минулого тижня журнал «Кореспондент» опублікував аналітичне дослідження «Топ-35. Рейтинг мерів українських міст», згідно із яким білоцерківський міський голова Геннадій Дикий опинився на 3 місці… з кінця.

Горизонтальні вкладки