ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Геннадій Джегур: «Поки що перспективний план передбачає добровільне об’єднання»

20 травня Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Київської області. Урядовці вважають, що це сприятиме підсиленню спроможності громад, відновленню інфраструктури, створенню більш комфортних умов проживання людей. Як же на практиці відбуватиметься формування громади, кому з населених пунктів вигідне таке рішення та як пройдуть місцеві вибори у таких громадах, газеті «Тиждень» розповів депутат Білоцерківської міської ради від БМО ПП «Європейська Солідарність» Геннадій Джегур.

Горизонтальні вкладки

Що потрібно знати, якщо ви втратили роботу

Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості інформує щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.

Горизонтальні вкладки

Громадський бюджет. Долучайтеся до розвитку Білої Церкви!

Шановні білоцерківці! Цього року в місті вчетверте реалізовуватиметься проєкт взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі – Громадський бюджет!

Горизонтальні вкладки

Запобігання та реагування на спалах COVID-19

Понад 300 коробок із гуманітарною допомогою передала Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України пенсіонерам за віком, багатодітним сім’ям та одиноким годувальникам. Це стало можливим за фінансової підтримки Товариства Червоного Хреста Данії, яке вкотре підтримує нашу країну в кризових ситуаціях.

Горизонтальні вкладки

Біла Церква послабила карантинні заходи

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 26 травня були послаблені протиепідемічні заходи на території міста Біла Церква.

Горизонтальні вкладки

З 26 травня у Київській області буде послаблено карантин

З 26 травня в Київській області запроваджується послаблення протиепідемічних заходів за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України. Рішення про це було прийнято на засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Горизонтальні вкладки

Ліквідовано загорання легкового автомобіля

21 травня о 02.52 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу у м. Біла Церква на вул. Павліченко.

Горизонтальні вкладки

РРО новації

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області нагадує, що нові норми щодо застосування РРО передбачені Законом України від 20.09.2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та іншими законами України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг.

Горизонтальні вкладки

Працівник без офіційного оформлення трудових відносин позбавляє себе всіх соціальних гарантій

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області вже вкотре звертає увагу роботодавців на неприпустимість використання незадекларованої найманої праці, яка має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

Горизонтальні вкладки