ПОДІЇ

«Формула успіху» від Катерини Безрукової

На телеканалі «Крокус» стартував новий проект «Формула успіху», реалізований спільно із індустріальним парком «Біла Церква». Це цикл інтерв’ю з успішними білоцерківськими підприємцями, які готові поділитися власною історією, досвідом створення бізнесу і допомогти новачкам зробити перші кроки.

«Тиждень» пощастило з перших вуст, ще до прем’єри, дізнатися про секрети «Формули успіху» у ведучої передачі Катерини Безрукової.

Горизонтальні вкладки

Рішення про створення школи мистецтв №3 прийнято

Шостого вересня на позачерговій 56 сесії БМР депутати підтримали також рішення про організаційно-правові заходи щодо створення комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківська школа мистецтв №3 у м. Біла Церква».

Горизонтальні вкладки

«Ні виборам за законом Януковича!»

Безпрецедентна всеукраїнська акція «Зруш виборчу реформу» відбулася 6 вересня у Києві. Під стінами Верховної Ради України зібралися представники більше десяти політичних партій і громадських організацій, які виступали за ліквідацію мажоритарної виборчої системи, а також вимагали, щоб голосування відбувалося за відкритими партійними списками.

Горизонтальні вкладки

Підприємці міста отримали привітання

Четвертого вересня у Київській обласній торгово-промисловій палаті відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.

Горизонтальні вкладки

Шануймося, панове офіцери!

31 серпня у Білій Церкві відбулося нагородження військовослужбовців-учасників бойових дій у зоні АТО. Ініціатором поважного зібрання став боєць Національної гвардії України, учасник АТО Сергій Позняк.

Горизонтальні вкладки

Хто стоїть за розкраданням бюджетних коштів у Білій Церкві?

У Білій Церкві знову обшуки.

Горизонтальні вкладки

100 років – не межа

У Биковій Греблі відсвяткували ювілей довгожительки.

Горизонтальні вкладки

Світовий банк додав Білоцерківщину у пілотний проект щодо підтримки прозорого управління земельними ресурсами

У Київській області розпочато реалізацію програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Пілотним районом на Київщині обрано Білоцерківський: Пилипчанську, Биковогребельську та Поправську сільські ради.

Горизонтальні вкладки

Саксаганці готові до страйку

13 серпня у Білій Церкві під стінами театру відбувся мітинг за участю трудового колективу Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського та глядачів, які вирішили підтримати улюблених артистів та їхнього керівника В’ячеслава Ускова.

Горизонтальні вкладки

Тарас Поздній: «Я не можу не ходити  в гори»

14 травня українська експедиція в складі Тараса Позднія, Романа Городечного та Дмитра Семеренка піднялася на Еверест. Найприємніше те, що серед них був білоцерківець! Тарас Поздній вже повернувся у наше рідне місто, отримав відзнаку міського голови та погодився розповісти газеті «Тиждень», що відчуває людина на найвищій вершині світу, скільки слід витратити часу та грошей та чому без сала в походи не ходить!

Горизонтальні вкладки