ПОДІЇ

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Геннадій Дикий залишив «Самопоміч» за бортом?

На минулому тижні одним із найпопулярніших було запитання, чи залишиться мер Геннадій Дикий відданим позиціям об’єднання «Самопоміч». Події цього тижня довели – «Самопоміч» зраджено. У фаворі – БПП.

Горизонтальні вкладки

Jazz duet: «вічнозелені теми»

Третього березня відбувся філармонійний джазовий концерт із циклу «Джаз + Jazz» у виконанні дуету Владислава Корнєва (тенор-саксофон) і Олександра Дмитренка (гітара).

Горизонтальні вкладки

За межами міста чи здорового глузду?

У середу, 27 лютого, у мікрорайоні Гайок розпочалася вирубка дерев під будівництво дороги для майбутнього котеджного містечка. Білоцерківці забили тривогу, викликали поліцію, почали чергувати, аби не допустити подальшої вирубки. У суботу приїхав до мешканців і міський голова Геннадій Дикий, він пообіцяв людям, що буде судитися з Фурсівською сільською радою. Проте чомусь забув сказати, що Фурси вже тричі пропонували місту забрати у свої межі територію під Гайком, включно з тим лісом, де планується котеджне містечко. Тільки от білоцерківська влада від таких пропозицій чомусь постійно відмовляється.

Горизонтальні вкладки

День Героїв Небесної Сотні – п’яті роковини

20 лютого Біла Церква вп’яте вшановувала Героїв Небесної Сотні, мужніх чоловіків і жінок, учасників Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Горизонтальні вкладки

Засідання Ради регіонального розвитку Київської області

Посилання на онлайн-трансляцію засідання:  https://www.youtube.com/embed/7BfkNzZCBpw  

25 лютого, 16.00, м.Бровари, засідання Ради регіонального розвитку Київської області.

Горизонтальні вкладки

Тижневику "Тиждень" 1 рік!

21  лютого 2018 року вийшов перший номер газети «Тиждень».

Горизонтальні вкладки

У місті відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці виведення військ із Афганістану

15 лютого біля пам’ятника-каплиці святого Георгія Побідоносця відбувся традиційний мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Горизонтальні вкладки

«Богу – слава, воїну – шана»

15 лютого у виставковому залі бібліотеки №8 відбулося відкриття персональної фотовиставки Леоніда Бойка, присвяченої 30-річчю виведення військ із Афганістану.

Горизонтальні вкладки

.

Нещодавно стало відомо, що український дует повітряних гімнастів на ременях із Білої Церкви у складі майстра спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики Артема Любаневича і майстра спорту України зі спортивної гімнастики Олега Шакірова здобув «Срібного клоуна» на 43-му Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.

На минулому тижні хлопці повернулися додому, а тому редакція, скориставшись моментом, вирішила з’ясувати, які складові успіху дуету «Just Two Men»? Чи справді наполеглива праця та багатогодинні тренування – шлях до визнання? Саме ці та інші запитання «Тиждень» поставив Артему Любаневичу та Олегу Шакірову.

Горизонтальні вкладки