ВЛАДА

Павло Козирєв: «Фіскальна служба – організація, яка лише стягує податки, їх розмір затверджують міські, селищні та сільські ради»

Протягом останніх тижнів у рамках налагодження більш тісної комунікації між фіскальною службою і місцевими адміністраціями начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв провів ряд круглих столів із головами найбільших ОТГ і райдержадміністрацій, які входять в зону відповідальності відділення. 10 липня зустріч відбулася і в Білоцерківській міській раді.

Горизонтальні вкладки

Недопрацювання міської служби спричинило зростання неякісних товарів на прилавках магазинів

Найбільше звернень громадян у 2017-му і І кварталі 2018 року до відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування міської ради пов’язано із придбанням неякісних товарів – продуктової та промислової груп. Серед останньої переважає побутова техніка та взуття.

Горизонтальні вкладки

Місцеві податки на 2019 рік у Білій Церкві зросли

21 червня Білоцерківська міська рада ухвалила нові ставки податків та зборів на 2019 рік. І хоча максимальних розмірів, які були вказані у проекті рішення, не підтримали, все ж таки навіть остаточно ухвалені податки все одно вищі, ніж у 2018 році.

Горизонтальні вкладки

ЧОМУ МЕР БОЇТЬСЯ ЛЮДЕЙ?

Якщо вам не подобається рішення міської влади, будьте готові до того, що опинитеся у відділку поліції.

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «На запитання щодо розміру земельного податку для білоцерківців може відповісти лише місцева влада»

Рішення щодо розміру місцевих податків, зокрема земельного податку, приймаються винятково міськими, сільськими, селищними радами або радами ОТГ. На цьому акцентував начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв у коментарі журналістам щодо ставок місцевих податків.

Нагадаємо, що 21 червня Білоцерківська міська рада ухвалила рішення про нові ставки податків та зборів на 2019 рік, які будуть вищими, ніж у 2018 році.

Горизонтальні вкладки

МАФіозні проблеми Білої Церкви

У нашому місті немає єдиних правил діяльності  для підприємців, які встановили на території міста кіоски для продажу товарів. Мер Геннадій Дикий обіцяв навести лад у розташуванні павільйонів по місту, проте вчергове не дотримався своєї обіцянки. Як наслідок, доки одні підприємці не можуть отримати паспорт прив’язки, інші вільно торгують навіть без договору оренди на землю, не сплачуючи жодної копійки в місцевий бюджет. При цьому деякі нелегальні підприємці перетворили життя мешканців прилеглих будинків на пекло, проте їхні кіоски до цього часу не демонтовані.

Горизонтальні вкладки

Податок на лопухи

 

ОСББ Білої Церкви «світять» рекордні суми податку на прибудинкову територію.

21 червня відбудеться засідання сесії Білоцерківської міської ради, на якому депутати приймуть рішення про ставки місцевих податків та зборів на 2019 рік. Запропоновані розміри податків вразили голів ОСББ та ЖБК, які змушені будуть платити земельний податок за прибудинкову територію в кілька тисяч гривень. Вони перші почали бити на сполох. Проте це не єдині платники податків, хто може опинитися в стані шоку.

Горизонтальні вкладки

10 тисяч гривень податку за 10 соток городу

У Білій Церкві можуть затвердити захмарні ставки податків

 25 травня відбулося громадське обговорення проектів рішень Білоцерківської міської ради щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік. Оголошення про цей захід було розміщено лише на сайті Білоцерківської міської ради, а тому прийшло вкрай мало підприємців. Голови ОСББ взагалі не знали про такий захід. Хоча податки їм доведеться сплачувати не малі. Затвердити податки міська рада має до 1 липня.

Горизонтальні вкладки

ЧИНОВНИКИ У БІЛІЙ ЦЕРКВІ ОТРИМУЮТЬ ДО 459% ПРЕМІЇ

Журналісти тижневика «МайданБрок» проаналізували, яку премію отримують місцеві чиновники. Цифри просто вражають.

Горизонтальні вкладки

СМІТТЄЗВАЛИЩЕ - ЕКОЛОГІЧНА БОМБА МІСТА

Загальновідомо, що проблеми у сфері поводження з твердими побутовими відходами на рівні органів місцевого самоврядування актуальні для всієї України. Це питання загальнодержавного масштабу, проте Грибовська трагедія показала, що розв’язання проблеми слід шукати не зовні, а на місці, відкидаючи різноманітні амбіції причетних до її вирішення та політичний підтекст. Адже сьогодні білоцерківці, на жаль, не усвідомлюють, що фактично живуть у зоні екологічної катастрофи, епіцентром якої є цілком відчутна загроза у вигляді Білоцерківського полігону ТПВ у балці Сухий Яр.

Горизонтальні вкладки