ВЛАДА

Геннадій Джегур зустрівся з лідерами учнівського самоврядування

Надзвичайно насиченою, цікавою та плідною була конференція лідерів учнівського самоврядування Білоцерківського району, що відбулася 29 жовтня. Спільно з молодіжним активом працювали голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник районного відділу освіти Вікторія Бабенко.

Горизонтальні вкладки

Вшановуючи ветеранів-податківців

30 жовтня відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів Державної податкової служби України.

Горизонтальні вкладки

Домашні тварини повинні мати мікрочіп та жетон

Таке рішення ухвалили депутати БМР під час сесії 25 жовтня. Зміни до Правил утримання тварин у місті Біла Церква зумовлені тим, що 71%  людей були покусані домашніми тваринами. Завдяки мікрочіпу та жетону вдасться встановити власника тварини та оштрафувати його за неналежне утримання домашнього улюбленця.

Горизонтальні вкладки

«Цинізм, порушення чинного законодавства і зневага до колективу…»

Саме так охарактеризував те, що відбувалося 24 жовтня, на підсумковому засіданні комісії з проведення повторного конкурсного добору на посаду генерального директора КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського» один із членів комісії, депутат Київської обласної ради Анатолій Даниленко.

Горизонтальні вкладки

Податки у повному обсязі – розвиток регіону

23 жовтня у приміщенні Білоцерківської РДА відбулася спільна нарада з органами місцевого самоврядування щодо заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, та організації роботи з наповнення місцевих бюджетів на території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДФС України в Київській області.

Горизонтальні вкладки

Запахло газом чи виборами…

25 жовтня депутати Білоцерківської міськради ледь не пересварилися через підвищення ціни на газ під час засідання 59 сесії міськради. Річ у тім, що місцеві обранці, турбуючись про нас з вами, підготували два звернення до президента України та прем’єр-міністра України. Щоправда, просили різне, а у результаті не підтримали жодного.

Горизонтальні вкладки

Проблема, яка стосується кожного

Ситуація щодо захворюваності на туберкульоз в Україні залишається невирішеною глобальною проблемою. Лише за три останні роки в Україні від туберкульозу  померло близько 13 тисяч осіб, що значно перевищує середньоєвропейський рівень. У Білій Церкві ситуація із захворюваністю також непроста. Чого вартий лише один факт: хворі з активною формою безперешкодно можуть вийти з диспансеру в довколишні магазини!

Горизонтальні вкладки

Собачі справи

Усі документи для будівництва притулку для бродячих собак наразі готові. Виконані топографо-геодезичні роботи, інженерно-геологічні вишукування, а також проектно-кошторисні роботи та експертиза. Загалом на підготовку витрачено півмільйона гривень. Проте міський голова наразі заявив, що притулок будувати не будуть – немає грошей, та і проект, розрахований лише на 150 собак, не вартий буде витрачених близько 40 млн гривень. Отже, цілком логічним є запитання, навіщо було витрачатися підготовку, якщо розробили проект, який все одно не збираються втілювати в життя? Невже півмільйона бюджетних коштів викинуті на вітер?

Горизонтальні вкладки

Земля спотикання

До редакції газети «Тиждень» звернулося ОСББ «Запорізька, 19» з проханням розповісти про ситуацію, яка склалася довкола спроби ОСББ оформити земельну ділянку під будинком та прилеглими гаражами у постійне користування.

Горизонтальні вкладки

Культурний шок! Чому влада не фінансує належним чином заклади культури?

Чи буде добрий господар клеїти шпалери у хаті, де тріщить фундамент? Мабуть, що ні. А от у Білій Церкві, на жаль, таке можливе. Міська влада вважає фундаментальними речами розвитку громади не освіту, культуру, охорону здоров’я, а вимощені бруківкою алеї. Відтак, німецькі благодійні фонди закуповують матраци у білоцерківські лікарні, приватні підприємці фінансують створення позашкільного інклюзивного простору для дітей з особливими потребами, а міські бібліотеки упродовж року чекають на якихось 90 тис. грн, щоб оновити книжковий фонд. У цьому номері розкажемо вам, шановні білоцерківці, як живе культурна спільнота нашого міста.

Горизонтальні вкладки