ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Мером Диким зацікавилося агентство з питань запобігання корупції

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції Геннадій Дикий не задекларував 32 млн грн.
 

Горизонтальні вкладки

Список категорій дітей, які харчуються безкоштовно, доповнено

Ще одна категорія дітей безкоштовно харчуватиметься у закладах дошкільної і загальної середньої освіти комунальної власності Білої Церкви. Таке рішення підтримав склад виконавчого комітету на останньому засіданні, яке відбулося 10 вересня.

Горизонтальні вкладки

Піар за гроші платників податків

Міська влада Білої Церкви заклала в бюджеті 500 тис. грн на 2019 рік, щоб розповісти про свою роботу містянам. Звісно, інформувати про свою роботу потрібно. І на такі цілі за 8 місяців цього року вже витратили 269 351 грн.

Горизонтальні вкладки

Сесія в порожньому залі

12 вересня відбулося засідання позачергової 76 сесії Білоцерківської міської ради, на якому депутати мали розглянути 18 питань, що напередодні заветував міський голова Геннадій Дикий. Те, що вето не вдасться подолати, було зрозуміло від початку. Вето долається двома третинами складу ради, тобто потрібно не менше 28 голосів. А на засідання прийшло лише 27 депутатів.

Горизонтальні вкладки

Чому мер шукає винних?

11 вересня у конференц-залі ТРК «Крокус» відбувся круглий стіл «Політична криза у місцевій владі: депутати незадоволені роботою мера». Вже очевидно, що нині для міського голови Білої Церкви головне –електоральний рейтинг, адже незабаром вибори. Геннадій Дикий розуміє, що звинувачення у його бік небезпідставні і спростувати їх він не може. Саме тому мер намагається нівелювати увесь негатив, перекладаючи його на депутатів.

Горизонтальні вкладки

Володимир Полочанінов викликає міського голову Геннадія Дикого на детектор брехні

Нещодавно у працівників білоцерківських ЗМІ з’явилася можливість поспілкуватися із народним депутатом України VII скликання, президентом фонду «Рух молоді» Володимиром Полочаніновим.

Горизонтальні вкладки

– 5: мер втрачає рейтинг

Минулого тижня журнал «Кореспондент» опублікував аналітичне дослідження «Топ-35. Рейтинг мерів українських міст», згідно із яким білоцерківський міський голова Геннадій Дикий опинився на 3 місці… з кінця.

Горизонтальні вкладки

Судове продовження історії з недобудовою

Із 5 вересня в Україні розпочав роботу Вищий антикорупційний суд України. Новий орган буде розглядати кримінальні провадження, що перебувають у підслідності Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури як нові, так і ті, що вже слухаються в інших судах. Крім того, суд розглядатиме клопотання НАБУ і САП. У складі суду –  38 суддів на чолі з Оленою Танасевич, її заступником став колишній юрисконсульт Євген Крук.

Горизонтальні вкладки

Реформа вдарила по гальмах

Газета «Тиждень» неодноразово зверталася до теми якості послуг з перевезення пасажирів у громадському транспорті Білої Церкви. Навіть наводили приклад того, як розвивається комунальний транспорт у Вінниці. Але до цієї теми доводиться повертатися знову й знову. Адже до редакції регулярно телефонують читачі, які скаржаться на те, що їм відмовили в пільговому проїзді чи водій образив. Пишуть про це білоцерківці і в соцмережі Facebook.

Горизонтальні вкладки