ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Громадський бюджет. Долучайтеся до розвитку Білої Церкви!

Шановні білоцерківці! Цього року в місті вчетверте реалізовуватиметься проєкт взаємодії влади та громадськості в бюджетному процесі – Громадський бюджет!

Горизонтальні вкладки

Прокуратура відкрила провадження по діях Геннадія Дикого

15 травня на засіданні 96 сесії БМР депутати підтримали проєкт рішення «Про звернення до контролюючих органів Київської області та м. Біла Церква щодо перевірки фактів можливого нецільового використання бюджетних коштів, виділених по програмі «Турбота» для КП БМР «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка».

Горизонтальні вкладки

Програмний спам

У Білій Церкві прийнято десятки різноманітних програм, спрямованих на розвиток освіти, медицини, культури, спорту, громадянського суспільства, житлово-комунальної сфери, громадського транспорту тощо. Проте переважна більшість із них існує лише у паперовому вигляді, а значна частина фінансується не просто за залишковим принципом, а чисто символічно. Деякі програми на одну й ту ж тему приймаються по кілька разів, але не виконуються взагалі. Такі документи нагадують грандіозні обіцянки у напрямку «покращення».

Горизонтальні вкладки

Виконкому потрібно «вийти з бункера»

15 травня відбулася позачергова 96 сесія БМР, на якій депутати рекомендували виконкому засідати публічно. Автор проєкту рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту роботи виконавчого комітету» депутат Андрій Лєонов. Документ передбачає, що засідання виконкому мають відбуватися відкрито, з онлайн-трансляцією засідань і розміщенням відео в архіві на сайті БМР, а голосування на засіданнях мають фіксуватися по кожному питанню окремо та поіменно («за», «проти», «утримався»).

Горизонтальні вкладки

Укрзалізниця готова розпочати пасажирські перевезення

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції «Київ-Пасажирський» сьогодні, 21 травня.

Горизонтальні вкладки

В Україні дозволять відкрити пляжний сезон

В Україні дозволять відкрити пляжний сезон, повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Горизонтальні вкладки

Боротьба з COVID-19: витрати та пріоритети

За повідомленням пресслужби Міністерства фінансів України, на кінець квітня-початок травня поточного року Україна витратила 1,8 млрд грн бюджетних коштів на боротьбу з поширенням гострої респіраторної хвороби, викликаної новим коронавірусом. При цьому лише 455 млн грн витратили саме із держбюджету, інші 1 349 млн грн – це кошти місцевих бюджетів, що складає практично 75 % від загальної суми витрат.

Горизонтальні вкладки

Чергова програма, або Як сподобатися електорату?

Як сподобатися електорату? Згідно із коментарями, які залишають білоцерківці під щоденними відеозверненнями міського голови чи під матеріалами нашого видання, потрібно «щось робити для міста».

Горизонтальні вкладки

Денис Шмигаль: «З 11 травня ми починаємо зняття перших карантинних обмежень»

Стабільна ситуація з захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи позачергове засідання Кабінету Міністрів у понеділок, 4 травня.

Горизонтальні вкладки