ВЛАДА

Ставка на балаган

28 серпня виконком вніс зміни до Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, які можуть кардинально вплинути на якість її роботи.

Горизонтальні вкладки

Міська рада зняла розгляд місцевої ініціативи з порядку денного

30 серпня на 55-й сесії міської ради депутати прийняли рішення зняти з порядку денного проект рішення, ініційований ГО «Біла Церква разом», про скасування рішення виконкому про підвищення тарифів на послуги ЖКГ.

Горизонтальні вкладки

Міському голові стало тісно в онлайні?

Багато запитань викликало у сесійній залі міськради обговорення рішення щодо перейменування КП «Редакція Білоцерківського міського радіомовлення» та затвердження його Статуту шляхом викладення в новій редакції, яке розглядалося на 55-му пленарному засіданні 30 серпня.

Горизонтальні вкладки

Шолом-Алейхема – на допомогу від міської влади чекати марно

Саме такої думки дотримується переважна більшість мешканців вулиці, з якими редакція газети поспілкувалася днями, аби з’ясувати, чи почалися нарешті ремонтні роботи проїжджої частини і тротуарів на ділянці від перехрестя із вул. Павличенко до річки Протока.

Горизонтальні вкладки

Хто стоїть за розкраданням бюджетних коштів у Білій Церкві?

У Білій Церкві знову обшуки.

Горизонтальні вкладки

Агенція круглих столів?

Чим займається наймолодше комунальне підприємство Білої Церкви?

Горизонтальні вкладки

«Антикультурний геноцид білоцерківців»

Саме так назвав те, що відбувається наразі у місті, народний депутат України Сергій Каплін під час брифінгу для ЗМІ у Верховній Раді.

Горизонтальні вкладки

Першу місцеву ініціативу розглянуть на сесії

11 липня відбулося засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, під час якого розглядалося зокрема питання щодо винесення на розгляд депутатів БМР проекту «Про скасування рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 21.01.2018 р. №39 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій комунальних підприємств міської ради житлово-експлуатаційних контор №1, 6, 7, розрахованих шляхом коригування чинних тарифів».

Горизонтальні вкладки

Податок на землю зменшити неможливо?

Напевно, вже вся Біла Церква знає, що цього року жителям приватного сектора почали надходити платіжки зі сплати земельного податку на кілька тисяч гривень. Депутати Білоцерківської міської ради та міський голова Геннадій Дикий схаменулися і 12 липня вирішили внести зміни до минулорічного рішення про розмір земельного податку.

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Фіскальна служба – організація, яка лише стягує податки, їх розмір затверджують міські, селищні та сільські ради»

Протягом останніх тижнів у рамках налагодження більш тісної комунікації між фіскальною службою і місцевими адміністраціями начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв провів ряд круглих столів із головами найбільших ОТГ і райдержадміністрацій, які входять в зону відповідальності відділення. 10 липня зустріч відбулася і в Білоцерківській міській раді.

Горизонтальні вкладки