ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Міська влада зобов’язана направити представника до суду

Саме про це йшлося у депутатському запиті Андрія Короля, який він озвучив під час пленарного засідання 81-ї сесії міської ради.

Горизонтальні вкладки

Тарифні маніпуляції зупинено під тиском громади

31 жовтня на засіданні 81-ї сесії міської ради народний депутат України Микола Бабенко звернувся до присутніх у сесійній залі щодо декількох питань: підвищення вартості опалення, яке ініціює КП БМР «Білоцерківтепломережа», та небажання місцевої влади відстоювати в суді інтереси громади у питанні підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

Горизонтальні вкладки

Звіт мера Білої Церкви очима влади і очима людей

З 21-го до 31 жовтня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий звітував перед громадою про виконану роботу. Звіт стосувався діяльності Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 8 місяців поточного року. Звіти відбулися у форматі зустрічей у мікрорайонах Білої Церкви.

Горизонтальні вкладки

Нестерчук і Дикий намагаються вирішити тарифне питання через суд

ТОВ «Транссіті», господар якої лише кілька місяців тому в рамках передвиборчої кампанії обклеїв усе місто фото із своїм обличчям, наразі намагається через суд повернути тариф на проїзд у громадському транспорті в розмірі 6 грн.
Перше засідання щодо цієї справи відбулося 24 жовтня в приміщенні Київського окружного адміністративного суду.

Горизонтальні вкладки

Ворота в місто закриють торговельними павільйонами

Наприкінці вересня на площі перед вокзалом з’явилася бетонна огорожа. Містян нове будівництво не лише зацікавило: багато хто висловив обурення новою забудовою, адже вона закриває фасад вокзалу. А деякі навіть пригадали, як у травні 2017 року мер Геннадій Дикий демонстрував ескіз реконструкції площі перед вокзалом. На ньому ніяких торгових павільйонів, які нині споруджує забудовник, не було. Газета «Тиждень» з’ясувала, хто і що будує на вокзальній площі.

Горизонтальні вкладки

Микола Бабенко: «КП «Білоцерківтепломережа» – серце білоцерківської корупції»

Днями у місті відбулася прес-конференція, учасники якої поділилися власними враженнями щодо рівня проведення відкритого обговорення коригування тарифу на теплову енергію, яке пройшло 15 жовтня у приміщенні КП БМР «Білоцерківтепломережа».

Горизонтальні вкладки

Брудна справа: «Золота» ціна сміттевого бізнесу

Газета «Тиждень» двічі писала про те, як «КАТП-1028» неналежним чином вивозить сміття з міста. Публікації базувалися на скаргах мешканців. Доказом були фото з різних мікрорайонів міста з переповненими вщент баками, горами негабаритного сміття біля контейнерів, яке не вивозиться тижнями. На такий сервіс з вивезення непотребу звертали увагу і місцеві депутати.

Горизонтальні вкладки

Володимир Бабенко: «Хочу реанімувати діяльність агенції»

Нещодавно депутат БМР Володимир Бабенко очолив КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви». Газета «Тиждень» двічі аналізувала роботу підприємства за попереднього керівника Олександра Прилуцького, діяльність якого здебільшого звелася до відряджень по Україні та за кордон, а також проведення на базі агенції численних круглих столів. Попередній керівник пішов з посади мовчки і не захотів презентувати результати «кропіткої» роботи.

Горизонтальні вкладки

«Тепловий удар» від влади – громада проти

Такий крок влади навіть ударом складно назвати – це справжній ляпас! У той час, коли знижується ціна на газ, падає курс долара, КП «Білоцерківтепломережа» зменшує витрати на покупну теплову енергію та електроенергію, але водночас вчергове збільшує тариф на теплову енергію на 12%.

Горизонтальні вкладки