ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

На власний страх і ризик

Саме так майже місяць у Білій Церкві біля зупинки ПК «Росава» мешканці переходять дорогу, адже світлофор не працює. Вулиця Леваневського – одна із найбільших магістралей міста, де на проїжджій частині рух автівок відбувається у чотири смуги. І от весь цей час жителі мікрорайону, щоб перейти дорогу, вимушені ризикувати життям.

Горизонтальні вкладки

«Комунальне кіно»

У кінці 2018 року міський голова Геннадій Дикий вирішив порушити річну мовчанку та провести зустріч з місцевими журналістами.  Саме зустріч, а не прес-конференцію. Адже в кабінет до мера запросили не всі ЗМІ, а лише ті, які гарантовано не поставлять неприємних запитань. Не дивно, що журналістів газети «Тиждень» та ТРК «Крокус», які неодноразово висвітлювали болючі проблеми міста, мер бачити не захотів.

Горизонтальні вкладки

Новий складу виконкому: професіонали чи політики?

27 грудня на засіданні 63 сесії БМР депутати затвердили новий склад виконкому. Кількість членів виконавчого комітету відтепер – 21 особа. Найбільше представників має Радикальна партія Олега Ляшка.

Горизонтальні вкладки

Учасники АТО отримали сертифікати на земельні ділянки

Напередодні нового року учасники АТО та члени сімей загиблих воїнів отримали сертифікати на земельні ділянки в Білоцерківському районі. Їх урочисто вручив у приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації голова КОДА Олександр Терещук.

Горизонтальні вкладки

Голову Білоцерківської райдержадміністрації нагородили високою церковною відзнакою

19 грудня, у день вшанування Святителя Миколая Чудотворця, під час урочистого Богослужіння в церкві Покрови Пресвятої Богородиці голові Білоцерківської РДА Геннадію Джегуру було вручено  Благословенну грамоту за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та Патріаршу відзнаку.

Горизонтальні вкладки

Перевізники хочуть підвищити проїзд до 9 грн

21 грудня у  великій  залі  виконавчого комітету Білоцерківської  міської ради обговорювали, до якого рівня підвищувати тарифи на проїзд у тролейбусі та маршрутках. Дивно, але ще 5 грудня заступник  міського  голови  Олександр Поляруш, провівши нараду з перевізниками, зазначив, що вважає перегляд тарифів недоцільним. Чому ж так різко змінилася позиція влади?

Горизонтальні вкладки

Михайла Вакуленка звільнили з посади

Рішенням сесії від 20 грудня 2018 року припинений трудовий договір з директором КП «Білоцерківтепломережа» Михайлом Вакуленком.

Горизонтальні вкладки

Коротко і по суті

Саме так можна охарактеризувати робочу нараду, яку в Білій Церкві провів новий голова Київоблдержадміністрації Олександр Терещук. Вона відбулася 21 грудня в актовому залі БНАУ.  А розпочалася з вітань. Зокрема, керівник області вручив заступнику головного лікаря Білоцерківської центральної районної лікарні Олександру Грузинському почесне звання «Заслужений лікар України», кращим педагогам Київської області – подяки голови КОДА, а кращим студентам – сертифікати, які передбачають надбавку до стипендії. Також Олександр Терещук встиг ознайомитися з новим садочком «Усмішка» в с. Фурси, оглянув місце будівництва обвідного каналу через річку Рось та відвідав дитячо-юнацьку спеціалізовану школу олімпійського резерву з велоспорту «Промінь», де нагородив учнів і колектив державними відзнаками.

Горизонтальні вкладки

В Уряді наголошують, що бюджет 2019 року — це бюджет розвитку країни

Головний кошторис на наступний рік зберігає всі пріоритети і програми розвитку, які вже реалізуються. В тому числі масштабне будівництво та ремонт доріг, соціальні програми та одна з найуспішніших реформ — децентралізація.

Горизонтальні вкладки