ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Геннадій Дикий залишив «Самопоміч» за бортом?

На минулому тижні одним із найпопулярніших було запитання, чи залишиться мер Геннадій Дикий відданим позиціям об’єднання «Самопоміч». Події цього тижня довели – «Самопоміч» зраджено. У фаворі – БПП.

Горизонтальні вкладки

За межами міста чи здорового глузду?

У середу, 27 лютого, у мікрорайоні Гайок розпочалася вирубка дерев під будівництво дороги для майбутнього котеджного містечка. Білоцерківці забили тривогу, викликали поліцію, почали чергувати, аби не допустити подальшої вирубки. У суботу приїхав до мешканців і міський голова Геннадій Дикий, він пообіцяв людям, що буде судитися з Фурсівською сільською радою. Проте чомусь забув сказати, що Фурси вже тричі пропонували місту забрати у свої межі територію під Гайком, включно з тим лісом, де планується котеджне містечко. Тільки от білоцерківська влада від таких пропозицій чомусь постійно відмовляється.

Горизонтальні вкладки

Влада Білої Церкви не збирається брати участь в аукціоні з продажу ПК «Росава»

У березні відбудуться торги з продажу активів збанкрутілого ВАТ «Росава», вартість яких оцінили спершу в 36,6 млн грн, затим ціна впала до 29,3 млн грн.

Горизонтальні вкладки

Влада – громада: до відкритості далеко

«Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква» – так досить амбітно звучала тема відкритої зустрічі, проведеної 21 лютого у міській раді.

Горизонтальні вкладки

Протистояння влади та громади: хроніка подій

 

Горизонтальні вкладки

Білоцерківці домоглися відтермінування підвищення тарифу на проїзд до 1 травня

Барикада із маршрутних автобусів під міськрадою – вперше в історії міста. Повне ігнорування з боку можновладців і міського голови – вчергове протягом останнього часу. Стислі підсумки 31 січня, коли громада зібралася біля міської ради вдруге у такому солідному представництві, щоб відстояти рішення про скасування підвищення вартості проїзду у громадському транспорті до 7 гривень

Горизонтальні вкладки

Президент у Білій Церкві привітав Чорних Запорожців із поверненням

26 січня наше місто відвідав Президент України Петро Порошенко. Глава держави, верховний головнокомандувач Збройних сил України виступив перед громадським активом Київщини, а ще взяв участь в урочистій зустрічі військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, останній підрозділ якої прибув того дня із зони проведення операції Об’єднаних сил на місце постійної дислокації у Білій Церкві.

Горизонтальні вкладки

Заборона на «бюджетні депозити»: за чи проти?

Міністерство фінансів заборонило владі міст розміщувати тимчасово вільні кошти загального фонду на депозитних рахунках. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 23 січня. Основною причиною заборони є те, що кошти відволікаються на тривалий час бюджетного процесу.

Горизонтальні вкладки

Благоустрій vs безпека

У Білій Церкві за три останні роки активно вимощують бруківкою алеї, тротуари, прибудинкові території. З одного боку – це добре, адже поліпшення благоустрою – довгоочікувана у нашому місті річ. Проте, чи замислюються містяни, скільки коштує таке задоволення? Та чи варто витрачати гроші саме на оздобу, у той час як ліфти у багатоповерхівках виходять з ладу, лікарні потребують сучасного ремонту, меблів та медичного обладнання, а садочки і школи – бодай нових вікон.

Горизонтальні вкладки