ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Обрати виконавця комунальних послуг можна після 1 травня

Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» (проект реєстр. № 3275), яким, зокрема, переноситься кінцева дата переукладення договорів співвласників багатоквартирних будинків із виконавцями комунальних послуг.

Горизонтальні вкладки

Геннадій Джегур: «У влади головне завдання – «намалювати губи» місту»

Не секрет, що життя нашої країни кардинально змінилося. Основна причина – реформи, які активно впроваджувалися з 2015 року. Одна з них – децентралізація, що дозволила збільшити розмір бюджету міста у рази. А міська влада отримала право розпоряджатися цими коштами. Тільки чи раціонально використовують кошти бюджету? Чи правда, що рівень корупції у місцевій владі значно виріс? І чому журналісти назвали бюджет 2020 року передвиборчим? На ці питання відповів депутат Білоцерківської міської ради від фракції БМО ПП «Європейська Солідарність», кандидат економічних наук Геннадій Джегур.

Горизонтальні вкладки

Більш жорсткий карантин від Кабінету Міністрів

І це, на жаль, не першоквітневий жарт… На засіданні 1 квітня уряд за ініціативи нового міністра охорони здоров’я Максима Степанова вирішив посилити карантинні заходи на час спалаху COVID-19 в Україні. Нові обмеження діятимуть щонайменше до 24 квітня 2020 року, інформує прес-служба Кабінету Міністрів.

Горизонтальні вкладки

Депутати збільшили видатки на боротьбу з коронавірусом

26 березня на засіданні позачергової 94-ї сесії депутати внесли зміни до бюджету м. Біла Церква на 2020 рік. Згідно з рішенням збільшили резервний фонд управління охорони здоров’я на 2 млн грн для придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, витратних матеріалів.

Горизонтальні вкладки

Відбулося засідання виконкому. Секретне?

25 березня у Білій Церкві відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Судячи з усього – суперсекретне, адже на офіційному сайті БМР так і не з’явилося повідомлення про його проведення, як не було і онлайн-трансляції.

Горизонтальні вкладки

Робота управління соціального захисту населення в умовах карантину

«Тиждень» продовжує інформувати білоцерківців про роботу ключових управлінь, відомств, медичних закладів, міських служб в умовах карантину.

Горизонтальні вкладки

МОЗ - Україна входить у нову фазу боротьби з коронавірусом

В Україні починається другий етап боротьби з коронавірусом, який полягає у протистоянні COVID-19 не лише попереджувальними заходами, а й безпосередньо лікуванням хвороби. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, передає УНН із посиланням на пресслужбу МОЗ.

Горизонтальні вкладки

Карантинні заходи в області та місті посилюються

З 23 березня 2020 року в населених пунктах Київської області, в тому числі і в Білій Церкві, вводяться нові правила роботи громадського транспорту та інші обмеження переміщення громадян для запобігання поширення коронавірусу.

Горизонтальні вкладки

Біла Церква запроваджує додаткові карантинні заходи

18 березня, практично одразу після рішення Київської обласної державної адміністрації про введення в області режиму надзвичайної ситуації, на засіданні виконкому Білоцерківської міської ради було прийнято відповідне рішення про виникнення медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Горизонтальні вкладки