ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Транспортний провал Дикого: тарифні війни та непомірні апетити доларових мільйонерів

Транспортна реформа – найочікуваніша обіцянка чинного міського голови Геннадія Дикого, розпіарена як докорінна зміна галузі, покликана закласти міцний фундамент у розвитку комунального транспорту, завершилася чи не повним знищенням КП «Тролейбусне управління» і появою нового монополіста – ТОВ «Транссіті», яке тепер обслуговує 8 найбільш прибуткових автобусних маршрутів. У зв’язку з цим, рішення виконкому від 16 липня про збереження тарифу на проїзд у маршрутках на рівні 5 грн виглядає як намагання чинної міської влади зберегти лояльний електорат перед виборами, тому що хто, як не вона ще декілька місяців тому активно здавала в суді інтереси містян, підтримуючи підвищення тарифу на проїзд в автотранспорті.

Горизонтальні вкладки

Життя собаче

Безпритульним тваринам – новостворений притулок. Це гасло передвиборчої кампанії кандидата на посаду міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого та команди «Самопомочі» у 2015 році. Наразі ця обіцянка просто забута. Не дивно, що невирішена проблема відгукується такими «дикими» випадками, як постріли у собаку на дитячому майданчику з вікна багатоповерхівки, побиттям та отруєнням тварин. 

Горизонтальні вкладки

Олена Ткач: «Тільки Мова, Армія та Віра об’єднають нас»

В Україні відбуваються протести проти спроб деяких народних депутатів внести зміни до мовного закону. Освітяни так і не дочекалися обіцяної кандидатом  в президенти В.Зеленським зарплати в 4 000 дол. Пандемія коронавірусу показала, наскільки не забезпечена вітчизняна медицина. Про всі ці та інші болючі гуманітарні проблеми газета «Тиждень» поспілкувалася з виконавчим директором Благодійного фонду Костянтина Єфименка, вчителем української мови та літератури БСШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов, ведучою телеканалу «Крокус» Оленою Ткач.

Горизонтальні вкладки

Чи буде куди викидати сміття?

Єдиним спеціалізованим підприємством у місті, що працює у сфері поводження з твердими побутовими відходами, є ПрАТ «КАТП-1028». На його балансі перебуває міське сміттєзвалище ТПВ, яке експлуатується з 1949 року. Міське сміттєзвалище переповнене та експлуатується за рахунок нарощення висоти. Термін його експлуатації завершувався уже кілька разів. Проте жодного бачення, куди ж далі вивозити сміття міська влада не озвучила. 

Горизонтальні вкладки

Звідки гроші в бюджеті?

Газета «Тиждень» продовжує серію аналітичних публікацій про те, який вибір зробила Біла Церква п’ять років тому та що в результаті отримала. Сьогодні розкажемо про те, де беруться гроші в міському бюджеті на всі ті види благоустрою, які ми бачимо на наших вулицях. А також проаналізуємо, наскільки раціонально витрачають кошти.

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

Зроблено «на віки»?

До редакції газети «Тиждень» звернулася мешканка будинку по вул. Леваневського, 57 Тетяна Перехрестенко, яка просить привернути увагу можновладців до того, в якому стані наразі перебуває спортивний майданчик, зроблений лише у 2017 році. 

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

Громадський бюджет:  чи варта шкурка вичинки?

Ось уже четвертий рік поспіль у Білій Церкві реалізують проєкт «Громадський бюджет», у рамках якого білоцерківці готують та подають на розгляд комісії міськради власні пропозиції. Громадяни не просто пропонують. Вони розраховують вартість проєкту, готують документи, подають на конкурс, а потім, якщо їхня пропозиція потрапляє на голосування, ще й агітують знайомих проголосувати за їхнє «дітище». І що у підсумку виходить? Розкажемо та покажемо на прикладі білоцерківки Інни Пилипенко, мешканки будинку Курсова, 20.

Людмила ПОЛЯХ

Горизонтальні вкладки

COVID наступає – влада заробляє?

Схоже, на білоцерківську владу чекає новий скандал.

Можна говорити про «загальне благо», переобіцяти обіцяне, але цифри – річ уперта. Спочатку білоцерківці отримали капітальний ремонт мосту вдвічі дорожче можливого, потім – багатомільйонні борги ТОВ «Білоцерківтепломережа», тепер настав час нажитися на здоров’ї людей?

Лада ЗАВІРУХА

Горизонтальні вкладки

Павло Козирєв: «Мер повинен брати відповідальність за рішення, які приймаються»

Як з’ясувалося, карантин став ще однією можливістю перевірити вміння влади ухвалювати зважені рішення, вчасно коригувати свою діяльність, розумно перерозподіляти кошти. Чи змогла наша влада відповідно відреагувати на виклики часу?

На це та інші запитання «Тиждень» шукав відповіді з членом виконкому, головою Громадської спілки «Нова Біла Церква» Павлом Козирєвим.

Лада ЗАВІРУХА

Горизонтальні вкладки