ВЛАДА

З НОВИМ РОКОМ та РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Горизонтальні вкладки

Ринок газу для населення: як це працює?

Продовжуємо відповідати на запитання читачів. Цього разу ви запитували про зміни, які стали актуальними після запуску ринку газу для населення, чи можна змінити постачальника газу, як це зробити і на яких умовах. Відповіді на ці та інші запитання у нашому матеріалі.

Горизонтальні вкладки

САП стримує розслідування НАБУ про причетність мера Геннадія Дикого до корупційної схеми?

Білоцерківські активісти більше не можуть миритися із замовчуванням скандальної історії купівлі будівлі під ЦНАП та розслідування НАБУ, яке триває понад два роки. Проблема має стати відомою на всеукраїнському рівні, вважають вони.

Горизонтальні вкладки

Податок без прибутку

Міська влада в умовах децентралізації отримала повноваження встановлювати розміри місцевих податків та зборів. Це стосується податку на земельну ділянку, нерухомість, транспорт, туристичного збору та єдиного податку. Апетити міської влади відразу дали про себе знати. Хоча чиновники прикриваються тим, що нібито десь щось «не допрацювали». Недоліки їхньої роботи самотужки виправляють громадяни в судах. 

Горизонтальні вкладки

Маю честь!

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, першокласники кадетського класу гімназії №2 – молоде поповнення Білоцерківського військово-гімназійного корпусу – дали урочисту обіцянку на вірність служіння Вітчизні та народу України. Захід з огляду на вимоги часу відбувся на території гімназії №2, без офіційних гостей, у колі найрідніших – батьків, учителів, друзів.

Горизонтальні вкладки

«Зашквар» п’ятирічки: під пильним поглядом правоохоронців

Міського голову Геннадія Дикого та його підлеглих частенько відвідували представники правоохоронних органів у 2018-2019 роках. Обшуки в кабінеті мера, у підрозділах міської ради та навіть у приватному помешканні Геннадія Дикого ставали головними новинами на шпальтах місцевих газет та телеканалів. Що ж розслідували правоохоронці та чим закінчилися ці справи? 

Горизонтальні вкладки

Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича

Звернення до громадян міста Біла Церква Лєонова Андрія Савіновича – Голови Білоцерківської міської громадської організації « Біла Церква – наш дім»,  депутата Білоцерківської  міської ради VII скликання.

Горизонтальні вкладки

Дати початку опалювального періоду не названо

Виконавчий комітет ухвалив рішення про початок опалювального періоду 2020-2021 років в м. Біла Церква, проте дати поки що не визначив.

Горизонтальні вкладки

Денис Богуш: «Україна має шанс на відродження»

Сьогодні, у 29-ту річницю Незалежності існує багато думок, часто суперечливих стосовно того, які здобутки та втрати має Україна незалежна. Частина українців висловлює незадоволення, інша – налаштована більш оптимістично.

«Тиждень» поцікавився думкою відомого політтехнолога, директора телеканалу «Крокус» Дениса Богуша щодо того, якими ж є наші здобутки, у чому криються проблеми та до чого варто прагнути.

Горизонтальні вкладки

Яким має бути економічно обґрунтований тариф на тепло?

В одному із номерів газети «Тиждень» був розміщений матеріал про те, хто формує тариф на тепло. Наразі, продовжуючи нашу серію розслідувань, ми розкажемо – яким насправді має бути економічно обґрунтований тариф, як обманюють білоцерківців і на чому наживають багатомільйонні статки місцеві господарі.

Горизонтальні вкладки